Podsumowanie półrocza na blogu

Męski Blog - Wiosna u Grzegorza DeuteraPrzyszło lato – przyszedł więc czas na podsumowanie pierwszego półrocza 2017 na moim blogu. Nieco zmniejszyła się liczba wpisów. Było ich 36 wobec 48 wpisów w II połowie 2016 roku. Staram się dbać jednak o ich jakość, czasem bywają więc dość długie, ale po to, aby wyczerpać temat i nie dzielić ich na części. Przykładem może być wpis o zaletach stosowania produktów pszczelich (apiterapii) oraz ten o pomysłach na rzucenie palenia.

Zima to głównie odniesienia do polskiego kina – to jest okres największej oglądalności, wówczas też ma miejsce najwięcej kasowych premier polskich produkcji. Chcąc zapomnieć o ujemnych temperaturach, przybliżyłem też ciepłe tematy np. o tym, jak jeść plantany, a także o mojej letniej wizycie w Wenecji 🙂

Wiosną skupiłem większą uwagę na zdrowiu (zioła, borowina), ponadto napisałem kilka recenzji książek. Zaprezentowałem też między innymi pierwszą część przeglądu teatralnego (niebawem druga część), no i jak na wiosnę przystało, poruszyłem temat tego, gdzie wybrać się na randkę oraz o różnych mniej znanych miejscach do spędzania czasu w cieplejsze wiosenne dni. Nie zapomniałem też o tematyce finansowo-biznesowej, tu warto zajrzeć do całej kategorii, bo wpisy są głównie ponadczasowe, żaden nie traci na wartości.

Był też i wpis podsumowujący z innego punktu widzenia, gdzie starałem się odpowiedzieć na pytanie: czy na blogu są moje przemyślenia.

A co przyniesie kolejne półrocze? Z pewnością nadal wielotematycznie będę starał się zaskoczyć czytelników, przy czym duży akcent położę na obszar dbania o zdrowie 🙂

Facebooktwitter

12 komentarzy

  1. Bielecki.es 7 lipca 2017 Odpowiedz
  2. Agata 8 lipca 2017 Odpowiedz
  3. Agnesssja 9 lipca 2017 Odpowiedz
  4. Natalia 12 lipca 2017 Odpowiedz
  5. Marek 17 sierpnia 2017 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.