Share Week 2016 – propozycje Deutera

Share week 2016 wartościowe blogiW końcu i ja postanowiłem kilka słów napisać o tym wydarzeniu, jakim jest Share Week. Pomijając fakt, że to polska idea, to głupio stosować angielskie nazewnictwo, no ale skoro to już tradycja, zatem można się przyłączyć lub zamilknąć…
Otóż jest to idea starająca się wypromować te blogi, które z naszego punktu widzenia wydają się wartościowe pod względem treści, wskazując autorów wnoszących coś istotnego do naszego życia, przy czym nie zawsze to musi wiązać się z tym, że są to blogerzy niezwykle popularni.
Ja postawiłem na propozycje autorów z dziedziny finansów, oszczędzania i małego biznesu. Sam bowiem przez pierwszy rok pisałem o kilku wybranych zagadnieniach z tego zakresu, opracowałem między innymi przewodnik dla początkujących w oszczędzaniu. A oto moje typy w roku 2016, czyli trzy wartościowe blogi:
Propozycja pierwsza: http://biznesomania.com.pl/ – blog z naprawdę fajnymi tekstami, które nie mają charakteru nadmuchanych ciężką wiedzą ekonomisty elaboratów. Są to teksty o wysokiej zawartości inspiracji np. cykl pomysłów na drobny biznes. Dużą zaletą jest też zakładka o zarabianiu na blogu.
Propozycja druga: http://biznesoweinfo.pl/ – blog prowadzony przez Agnieszkę Skupieńską, tematyka bardzo podobna do tej, o której wspomniałem przy charakteryzowaniu pierwszej propozycji, więc tu już się więcej nie rozpisuję.
Propozycja trzecia: http://www.mojaprzyszlaemerytura.pl/ – najmniej chyba znany blog z tej trójki, ale zawierający długie, wyczerpujące wpisy o różnych aspektach oszczędzania i inwestowania w kontekście długoterminowym, czyli na odkładaniu na prywatną emeryturę.
Korzystając z okazji przypominam o zbliżającym się 5 kwietnia dniu bez samochodu, warto się do tej inicjatywy przyłączyć, przesiadając się do komunikacji miejskiej 🙂

Facebooktwitter

3 komentarze

  1. Mateusz 2 kwietnia 2016 Odpowiedz
  2. Michał 8 kwietnia 2016 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.