Księga związków, podrywu i seksu (dla mężczyzn) – Krzysztof Król

Księga związków, podrywu i seksu (dla mężczyzn) - Krzysztof KrólWszystko, co w życiu osiągniesz, opiera się na tym samym schemacie: wiara, wiedza, plan, działanie. Jeśli brakuje któregokolwiek elementu, to nie osiągniesz tego, co sobie założyłeś” – od tego cytatu postanowiłem rozpocząć wpis dotyczący „Księgi związków, podrywu i seksu (dla mężczyzn)”, którą napisał Krzysztof Król, specjalista do spraw damsko-męskich i wszelakiej maści podrywu 😉 (Powyżej okładki obu wydań tej książki – warto też zaznaczyć, iż istnieje też wersja tej książki „dla kobiet”)

Jedno jest pewne – po lekturze tej wyjątkowej książki ma się ochotę rozpocząć jej czytanie raz jeszcze od początku! Lepszej reklamy chyba nie potrzeba, dlatego tak krótki dzisiejszy wpis. Sięgnąłem po nią głównie z tego powodu, że Krzysztof Król wydał mi się wyjątkowo otwartym i wartym naśladowania człowiekiem, a opinię tę wyrobiłem sobie po lekturze jego książki „Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu”.

Omawiana tu książka (sprawdź, gdzie można ją kupić najtaniej) należy do kategorii wybitnych, gdyż zawiera praktyczną wiedzę zebraną przez autora, który sam pisze o tego typu pozycjach: „Doceń to, że niektórzy ludzie spędzili połowę życia, abyś Ty mógł nauczyć się czegoś w kilka tygodni”.

Nie zdradzając szczegółów z treści, posłużę się jeszcze dwoma inspirującymi cytatami i zachęcam każdego do zapoznania się z obaleniem wielu mitów i zauważeniem drobnych szczegółów, które mogą poprawić jakość życia każdego faceta:

Nauczenie się odkładania przyjemności na później to jedna z ważniejszych umiejętności w życiu. Bez tego praktycznie niemożliwe jest zrealizowanie jakiegokolwiek długoterminowego planu.

Głupcem jest ten, który nie uczy się niczego na swoich błędach. Jeszcze większym głupcem jest ten, kto nawet nie próbuje. Sukces w życiu osiągają tylko ci, którzy mają odwagę podjąć ryzyko.

Facebooktwitter

Komentarze

  1. Bartek 5 lutego 2017 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.