Czego jeszcze nie rozumiesz? Jeszcze homo sapiens czy już ludzkie bydło?

ludzkie bydłoTytuł tego wpisu jest znanym w sieci hasłem niosącym częściowo ironiczne, głęboko emocjonalne przesłanie: przestań być ślepy, obudź się – nie daj się ugotować, jak wolno podgrzewana w garnku z wodą żaba!

Tak niestety dzieje się ze zdecydowaną większością zabieganego społeczeństwa, które nie ma czasu samodzielnie myśleć (główna dotychczas cecha gatunku Homo sapiens), szukają jedynie skrótowej „wiedzy” – papki medialnej z głównego nurtu sprzedajnego dziennikarstwa. Ten zawód kiedyś dość szanowany stał się obecnie narzędziem w rękach wpływowych osób i nie zawsze chodzi o rządy, bo i te bywają mocno skorumpowane i głoszą „prawdę objawioną” taką, jaka jest dla nich i ich ewentualnych mocodawców wygodna. A zgodnie z zasadą, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą – ludzie dali się w tak wielu dziedzinach zmanipulować, że sami bronią swoich poglądów (wypranych mózgów) głupawymi tekstami…

Posługuj się argumentami nie inwektywami

Jeśli ktoś nie ma racjonalnych argumentów, a chce być w zgodzie ze zmanipulowaną większością, to po natknięciu się na inną prawdę – nie jest w stanie jej zaakceptować i używa przykładowo epitetów typu płaskoziemca w stosunku do osoby głoszącej ową prawdę. Jeszcze kilka lat temu wszyscy śmiali się z tego, kiedy powtarzałem, że taka siła przebicia zwolenników płaskiej ziemi w internecie nie jest przypadkowa. Mocno promowano ich teorie tylko po to, aby potem wytworzyć ów mechanizm zachowawczy – ośmiesz każdego głoszącego coś niewygodnego, nazywając go płaskoziemcą.

I czy nie miałem racji? Jako przykład może posłużyć opracowanie Głównego Inspektora Sanitarnego, który za wszelką cenę (podobnie jak sprzedajne media) stara się ośmieszyć Jerzego Ziębę. Już w 2019 roku opublikowano prezentację (pod którą podpisał się ówczesny szef GISu), gdzie na slajdzie 17 pod hasłem szarlataneria zestawiono zdjęcia Jerzego Zięby z fotografiami płaskoziemców… Poniżej fragment wspomnianego slajdu:

Płaskoziemcy czy ludzkie bydło?To dopiero argument, żeby nie leczyć się u Zięby – który… o dziwo nigdy nie prowadził działalności polegającej na leczeniu, nawet w zakresie naturopatii. Ot po prostu dużo czyta publikacji naukowych i omawia je społeczeństwu choćby w trzech książkach, których sprzedaży zakazano między innymi na allegro. Dodam tylko, że to jedyny współczesny szarlatan, o którym tak dosadnie wspomniał w tej prezentacji dr hab. n. med. Jarosław Pinkas, prof. CMKP. Dlaczego tak bardzo środowisko (nie tylko) medyczne boi się Zięby? Bo ma skuteczne porady dla Polaków i ci po zapoznaniu się z wiedzą w wielu przypadkach przestają potrzebować płacić za dożywotnie leczenie swoich rzekomo nieuleczalnych chorób?

Zachód wprowadza cenzurę w internecie, a Rosja zaczyna dbać o swoich obywateli

Czy powyższy nagłówek sam w sobie nie brzmi jak teoria spiskowa? A jakie są fakty?

Od czasu, kiedy pojawiła się pandemia, pod jej pretekstem wdraża się wiele niepopularnych działań. Co ważne, w natłoku informacji tylko o pandemii, wiele spraw nie mieści się w medialnych doniesieniach – te o COVID-19 stają się zasłoną dymną dla wielu niewygodnych faktów. Co więcej, sam COVID-19 stał się zaczynkiem do wprowadzenia oficjalnej cenzury w największych mediach typu facebook, twitter, youtube – postanowiono cenzurować rzekome fałszywe informacje w zakresie pandemii (a kto zweryfikował weryfikatorów prawdy?). A potem już poszło łatwo, bo jak prawie nikt się nie przejął cenzurą sieci, to zbanowano konta prezydenta USA, którym akurat był Donald Trump (może i kontrowersyjne tezy stawiał, ale jako człowiek powinien mieć w USA swobodę wypowiedzi)…

No to czym ma się przejmować maluczki internauta z Polski, skoro w kraju stawianym za wzór demokracji takie rzeczy się dzieją? To i u nas w niejasnym stylu cenzurę całych stron się bocznym wejściem wprowadza. Już nie tylko strony hazardowe będą blokowane, ale i np. sklepy internetowe jedynie podejrzane o jakieś przestęstwa. Mało? A może tak blokowanie stron internetowych bez uzasadnienia? Takie przepisy też czekają w kolejce!

Dużo ciekawych zapisów niezwiązanych bezpośrednio ze zdrowiem znalazło się w polskich ustawach związanych z COVID-em. Przykładowo wsparcie dla instalatorów nadajników (i to akurat w czasie rozpoczęcia wdrażania sieci 5G). W różnych miejscach świata różnie podchodzi się do tego tematu, wielu niezadowolonych, widzących w tym jakąś teorię spiskową np. w Holandii protestowało „siłowo”, podpalając maszty 5G. Kto ma rację? Przekonamy się po latach, ale przykładowo Rosja jest bardzo ostrożna w zakresie masowego stosowania najnowszych rozwiązań bezprzewodowych. Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia opublikowało zalecenia dla szkół o zakazie używania Wi-Fi i smartfonów w szkołach podstawowych, powołując się na poważne problemy zdrowotne. Czy takie mocarstwo daje się nabrać teoriom spiskowym – wątpię! To czego jeszcze nie rozumiesz?

Broń elektromagnetyczna to nie teoria spiskowa

Grupy mało inteligentnych prześmiewców w sieci potrafią wszystko wrzucić do jednego wora i oczywiście każdy temat uznać za teorię spod znaku płaskoziemcy. Nie inaczej jest z wyśmiewaniem zagadnienia ataków za pomocą broni elektromagnetycznej, która jako skupiona wiązka może atakować wysoce selektywnie, nie czyniąc przy tym szkód atakującym, nie pozostawiając też po sobie śladu (jak po ataku bombowym czy wręcz nuklearnym). W 2020 roku doszło do przygranicznego konfliktu między Chinami a Indiami. Był to pierwszy potwierdzony przypadek wykorzystania broni elektromagnetycznej, którą Chińczycy z dużym skutkiem skierowali przeciw swoim sąsiadom na granicy.

Także w Polsce prowadzi się prace badawcze nad bronią skierowanej energii.

Również inne nowoczesne technologie pozwalają rządzić światem, choćby inwigilować każdego w szerokim zakresie – i nie ma tu gwarancji, że system szpiegowski taki jak Pegasus będzie wykorzystywany jedynie w zakresie zapobiegania terroryzmowi. Może być użyty choćby w celu szpiegowania niezależnych dziennikarzy. Każdego innego obywatela też! Szpiegowanie ułatwia także technologia 5G, która jak żadna inna wcześniej nadaje się do precyzyjnego namierzania właściciela danego telefonu (z dokładnością liczoną już nie jak kiedyś w metrach, a w centymetrach). Umożliwia to jej zasada działania, kierunkowość strumienia danych, której w takim stopniu nie oferowały wcześniejsze systemy łączności bezprzewodowej.

Inwigilacja kont pocztowych i namierzanie telefonów osobistych to mało? A może tak oznakować ludzi jak bydło? Najlepiej zacząć od najmłodszych, którzy nie potrafią się jeszcze bronić? Proszę bardzo – wystarczy wdrożyć już testowane elektroniczne tatuaże (cóż za elegancka nazwa na znakowanie ludzkiego bydła?) pod pozorem wprowadzenia elektronicznej karty szczepień umieszczonej pod skórą.

Prawda jest zawsze oparta na dowodach naukowych. Czyżby?

Teorie spiskowe to te nie poparte faktami naukowymi informacje, a prawda jest tylko wtedy, gdy głoszą ją mądre głowy z metrowymi tytułami przed nazwiskiem. Problem w tym, że istnieje duża zbieżność długości tytułów przed nazwiskiem z wysokością zarobków, jakie oferują prywatne korporacje za przychylne dla nich ekspertyzy – bez znaczenia zgodności z prawdą. Tak dobrego opracowania, z którego można dowiedzieć się, czym jest prostytucja naukowa, dawno nie przeczytałem. Po takiej lekturze nikt nie powinien mieć wątpliwości, że to nie jest normalne, aby ludzie biorący pieniądze od koncernów farmaceutycznych (producentów szczepionek) wmawiali ludziom (w tym premierowi rządu), że WARUNKOWO (słowo pomijane w mediach) dopuszczone do obrotu szczepionki na SARS-2 to jedynie słuszna droga pozwalająca wdrożyć nową normalność. To na podstawie takich profesorskich opinii zamykane (czytaj niszczone) są też w okresie pandemii całe branże…

Co ciekawe – jedynym pierwotnym wskaźnikiem, na podstawie którego władze wielu krajów (w tym Polski) wprowadzają przeróżne restrykcje COVID-owe są wyniki testów PCR – czegoś co w praktyce testem nie jest. Kolejna teoria spiskowa? Nie! WHO – ta sama organizacja, która ogłosiła w 2020 roku pandemię, już na początku 2021 roku wprowadziła nowe wytyczne, zgodnie z którymi pozytywny wynik testu PCR nie oznacza zachorowania na COVID-19:

Od jakiegoś czasu pojawiały się sugestie, że wzmacniając odpowiednio długo materiał genetyczny z wymazu, można uzyskać pozytywny wynik. Teraz zalecono kontrolowanie ilości cykli tak aby ograniczyć występowanie fałszywie pozytywnych wyników.

Czy w Polsce to coś zmieniło – nie! Decyzje polityków podejmowane są na podstawie absurdalnych danych statystycznych – codziennych wyników PCR i to bez jakiejkolwiek kontroli działania laboratoriów, które stosują owo wzmocnienie według własnego uznania. Jeśli ktoś wie, jak działa klasyczny wzmacniacz, niech sobie wyobrazi połączenie szeregowo np. 37 takich wzmacniaczy – czy taki wzmocniony sygnał nie będzie zawierał przesadnej kumulującej się liczby szumów? W podobny sposób w laboratoriach próbki wymazów podlegają wieloetapowemu „wzmocnieniu”, które jako zbyt duże potrafi na wyjściu dać wszystko, co tylko laborant zechce wyczytać… Np. pozytywny wynik na SARS-2 i mamy kolejnego chorego na COVID-19, choć pacjent wydaje się być bezobjawowy. I tak zamyka się hotele, restauracje, baseny, kina, teatry itd.

No to może pójdźmy jeszcze dalej, jak to zrobiono w Chinach. Skoro takie wymazy z nosa dają wyniki mało wiarygodne, to może zacznijmy ludziom grzebać w dupie! I to witając przyjezdnych na lotnisku!

Ludzi trzeba w majestacie (zmienianego nagle) prawa upodlić. Przykładowo w segregacji społeczeństwa przodują Żydzi we własnym państwie, którzy jako pierwsi postanowili wprowadzić paszporty covidowe! Ci, którzy w czasie II Wojny Światowej musieli nosić specjalne opaski, obecnie sami naznaczają zarówno swoich obywateli jak i przyjezdnych, dzieląc ich na dwie kategorie… w tym na niezaszczepionych podludzi.

To kto w końcu wykorzystuje teorie spiskowe? Społeczeństwo czy rządzący ludzkim bydłem, aby jeszcze bardziej upodlić zwykłego człowieka? Czego jeszcze nie rozumiesz?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jak jesteśmy sprowadzani do roli owego bydła, zapoznaj się z wcześniej opublikowanymi cyklami „Czy jesteśmy w czarnej dupie?” oraz „Niekorzystne zmiany cywilizacyjne”.

Facebooktwitter

3 komentarze

  1. Czarny 12 marca 2021 Odpowiedz
  2. mrB 23 marca 2021 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.