303 wpisy – podsumowanie 2018 roku na blogu

Podsumowanie blogowania roku 2018Rok 2018 był czasem, kiedy to w kinach pojawiły się aż dwie produkcje na temat Dywizjonu 303, a przypadkiem ja zakończyłem rok na blogu wpisem numer 303! W początkowym okresie blogowania publikowałem częściej (aby materiał bloga zaczął się prezentować ciekawie), a podsumowania robiłem co 50 wpisów. Obecnie mam zamiar robić to nie częściej niż raz do roku, a w 2018 roku opublikowałem 39 nowych tekstów.

3xK – Kino, Kultura, Książka

To rekordowy rok pod względem omówionych na blogu krajowych produkcji kinowych. Opisałem 11 filmów, w tym większość to komedie. Wśród nich wyróżnię dwie kategorie. W kategorii najlepsza polska komedia romantyczna 2018 roku typuję „Serce nie sługa”, natomiast wśród pozostałych komedii najlepsza to z pewnością „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Kultura w moim wydaniu blogowym to aż 3 części cyklu polecanych przedstawień teatralnych, w tym opis tych z aktualnego sezonu 2018/2019.

Książek opisałem wyjątkowo mało, bo zaledwie 4, za to podsumowałem najciekawsze pomysły na prezent książkowy, korzystając z całej historii blogowej.

3 najważniejsze wpisy roku

Najwięcej, bo aż 14 wpisów znalazło się w kategorii Zdrowie (wszak jak każdy wie, zdrowie jest najważniejsze). Dwa spośród nich znalazły się więc wśród trójki najważniejszych tekstów 2018 roku:

Wszystko na temat spożywania wody

Cenzura, inwigilacja i rejestry stron zakazanych – gdzie ta demokracja?

Quantum Magnetic Resonance Body Analyzer – testowanie organizmu?

Wszystkim stałym jak i nowym czytelnikom mojego bloga życzę wszystkiego co najlepsze na cały 2019 rok! Jeśli chcesz być na bieżąco, wejdź na mój fanpage i polub go 🙂

Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.