Kontakt i Współpraca

Kontakt i współpraca z Grzegorzem DeuteremProszę – staraj się cenić swój i mój czas! W jakiej sytuacji nie warto wysłać maila:

 – Pisząc pierwszego maila staraj się nie przekraczać 1000 znaków, opisując w skrócie to, co sprawiło, że masz potrzebę skontaktowania się ze mną – jeśli uznam, że będzie to ważne, sam zadam pytania rozszerzające. W przeciwnym przypadku na czytanie dłuższego tekstu mogę nie mieć czasu i nie odpiszę.

– Jeśli masz coś do dodania na dany temat poruszany w konkretnym moim wpisie, napisz to w komentarzach, nie ma sensu zapychać mi skrzynki mailowej.

– Jeśli masz dla mnie jakąś pseudo cudowną ofertę sprzedaży garnków, pracy po godzinach, wymiany barterowej, propozycję wrzucenia bannerka za stówkę – daruj sobie, i tak nie odpiszę.

Współpraca:

Blog ruszył w kwietniu 2015 roku i jest stale na etapie rozwoju i zdobywania czytelników, dlatego na chwilę obecną nie podaję konkretnych kwot dotyczących możliwości odpłatnej współpracy reklamowej (artykuły sponsorowane itp.), choć przykładowy wielomiesięczny raport z liczbą unikalnych użytkowników postanowiłem poniżej umieścić (luty 2019 – styczeń 2020, średnio 11 500 użytkowników miesięcznie oraz 18 080  odsłon miesięcznie). Na ten etap przyjdzie jeszcze czas, a za stówkę nie pracuję, nie kręcą mnie #darylosu (no chyba że jakiś fajny telewizor, bo aktualnie własny mam jeszcze z poprzedniej epoki, ale i tak bardzo go cenię).

Statystyki Grzegorz DeuterJeśli uznasz, że mimo to nadaję się do jakiejś większej kampanii jako jeden z kilku nieogranych blogerów, to może uda się mnie namówić. Moje najpopularniejsze wpisy czyta po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy osób (w praktyce znacznie więcej, niż wskazuje licznik odwiedzin na początku każdego wpisu – prawdopodobnie zaniża on wartość przez użycie wtyczki zarządzającej pamięcią podręczną), oto wybrane 7 spośród nich (jak widać, nie są to plotkarskie hasła, lecz tematy ponadczasowe związane z pieniędzmi, stylem życia):

Forex – nie daj się wpuścić w ten kanał

Systemy lotto – nie bądź idiotą! Nie daj się naciągnąć

Kłomino – miasto widmo w Polsce

Jak inwestować w złoto i srebro

Minimalizm w życiu – różne spojrzenia na zagadnienie

Kiedy czerwone banany są dojrzałe?

Jak zbudować pasywny komputer obliczeniowy?

Parametry strony mierzone narzędziami sieciowymi (stan na dzień 28.09.2016, gdy było opublikowane 180 wpisów):

TF=18 (Trust Flow) i CF=39 (Citation Flow) – Majestic.com;

UR=44 i DR=45, Ahrefs Rank=4,826,951 – ahrefs.com;

DA=35 (Domain Authority), PA=44 (Page Authority) – moz.com;

MozRank=6.01 – moonsy.com;

RealPageRank: 5.22, TrustRank: 2.05, Alexa Rank: 1,623,921 – seomastering.com.

Media społecznościowe: aktualną liczbę fanów na moim fanapage’u i w kręgach google+ można śledzić na prawym pasku. Wszystkie wpisy są promowane na facebooku, google+, w agregatorach blogów Zblogowani.pl oraz ddob.com, na kanale RSS (w tym na Bloglovin’).

Jeśli jesteś blogerem i uznasz, że tematyka przez Ciebie poruszana mieści się w kręgu tematów poruszanych na moim blogu, jestem w stanie przyjąć Twój gościnny wpis (o ile nie zbudowałeś blogu wyłącznie w celu obklejenia go bannerami i tekstami sponsorowanymi, lecz świeci on samą wartościową treścią) – to w ramach promowania mało znanych kolegów po fachu. Oferta ograniczona czasowo 🙂 Tylko proszę najpierw wysłać szkic tekstu (o czym będzie, no i link do Twojego blogu), żebym ocenił, czy to warte publikacji u mnie i wpisuje się w strategię działania.

Aktualnie kontaktuję się na falach gmaila:

Email: Grzegorz Deuter

Jestem członkiem:

Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychPolska Akademia ZdrowiaMocna Grupa Blogerów
Facebooktwitter

Komentarze

  1. Janusz 5 sierpnia 2022 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.