7 powodów, dla których warto zdecydować się na halę stalową

konstrukcje staloweWpis sponsorowany

Konstrukcje stalowe stały się niezwykle popularne na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli ciągle zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla twojego biznesu, to jesteś w dobrym miejscu. Przedstawiamy 7 powodów, dzięki którym obiekty stalowe będą twoim strzałem w dziesiątkę.

1. Błyskawiczna budowa

Czas jest nierzadko decydującym czynnikiem w biznesie. Wpływa bowiem na to, czy interes szybko przynosi zyski. Przecież każdy inwestor wie, że im dłuższy zastój w przedsiębiorstwie, tym większe straty.

Dlatego właśnie hale stalowe są bardzo dobrym pomysłem. Budowa prostych konstrukcji trwa mniej niż miesiąc, więc ewentualne straty nie trwają długo. Inwestor może zacząć liczyć zyski jeszcze w tym samym sezonie, w którym podjął decyzję o budowie.

2. Tania inwestycja

Chociaż technologie hal ze stali nie należą do najtańszych, to krótki czas budowy wiąże się oczywiście z niższymi kosztami. Przedsiębiorca może zatem liczyć na w pełni funkcjonalny obiekt w atrakcyjnej cenie. Jeżeli dodatkowo podejmie współpracę z dobrą firmą wykonawczą, która korzysta z własnych prefabrykatów, wydatki mogą okazać się nawet mniejsze.

3. Niskie koszty konserwacyjne

Zależy ci na taniej eksploatacji i niewielkich kosztach konserwacji budynku? W takim razie Twoją uwagę powinna przykuć hala stalowa. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań budowlanych (hale żelbetowe, murowane) późniejsze wydatki na konserwację konstrukcji stalowych są niskie. Ponadto wszelkie naprawy przebiegają sprawniej.

4. Łatwa rozbudowa

W konstrukcjach stalowych stosuje się technologię modułową, która polega na łączeniu ze sobą prefabrykatów. Taki sposób budowy nie tylko skraca czas prac, ale również je ułatwia. W efekcie obiekty stalowe mogą zostać łatwo rozbudowane, a wszystko to bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji!

5. Duża funkcjonalność

Budynki oparte na konstrukcji stalowej są typowe dla przemysłu i logistyki. Warto jednak wiedzieć, że znacznie więcej branż wykorzystuje je w swoich biznesach. Hale ze stali pełnią funkcje m.in.: galerii handlowych, domów towarowych, hal sportowych, obiektów hodowlanych, hal widowiskowych.

6. Możliwość przeniesienia hali

Jak dobrze by było w razie potrzeby przenieść całą halę w inną lokalizację, prawda? Konstrukcje stalowe dają ci taką możliwość. Musisz wówczas ponieść jedynie koszty prac fundamentowych. To także dobre zabezpieczenie na wypadek niepowodzenia – halę może powtórnie wykorzystać inny przedsiębiorca.

7. Innowacyjny sposób na biznes

Tradycyjne rozwiązania budowlane nie dają możliwości, które zostały wymienione we wcześniejszych punktach. Nie są ani innowacyjne, ani dostosowane do potrzeb dzisiejszych inwestorów. Wybierając konstrukcje stalowe, wybierasz zatem nowoczesność.

Facebooktwitter

2 komentarze

  1. Erra Mood 4 czerwca 2019 Odpowiedz
  2. sigma 18 lipca 2019 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.