Podsumowanie półrocza na blogu

Męski Blog - Wiosna u Grzegorza DeuteraPrzyszło lato – przyszedł więc czas na podsumowanie pierwszego półrocza 2017 na moim blogu. Nieco zmniejszyła się liczba wpisów. Było ich 36 wobec 48 wpisów w II połowie 2016 roku. Staram się dbać jednak o ich jakość, czasem bywają więc dość długie, ale po to, aby wyczerpać temat i nie dzielić ich na części. Przykładem może być wpis o zaletach stosowania produktów pszczelich (apiterapii) oraz ten o pomysłach na rzucenie palenia.

Zima to głównie odniesienia do polskiego kina – to jest okres największej oglądalności, wówczas też ma miejsce najwięcej kasowych premier polskich produkcji. Chcąc zapomnieć o ujemnych temperaturach, przybliżyłem też ciepłe tematy np. o tym, jak jeść plantany, a także o mojej letniej wizycie w Wenecji 🙂

Wiosną skupiłem większą uwagę na zdrowiu (zioła, borowina), ponadto napisałem kilka recenzji książek. Zaprezentowałem też między innymi pierwszą część przeglądu teatralnego (niebawem druga część), no i jak na wiosnę przystało, poruszyłem temat tego, gdzie wybrać się na randkę oraz o różnych mniej znanych miejscach do spędzania czasu w cieplejsze wiosenne dni. Nie zapomniałem też o tematyce finansowo-biznesowej, tu warto zajrzeć do całej kategorii, bo wpisy są głównie ponadczasowe, żaden nie traci na wartości.

Był też i wpis podsumowujący z innego punktu widzenia, gdzie starałem się odpowiedzieć na pytanie: czy na blogu są moje przemyślenia.

A co przyniesie kolejne półrocze? Z pewnością nadal wielotematycznie będę starał się zaskoczyć czytelników, przy czym duży akcent położę na obszar dbania o zdrowie 🙂

Facebooktwitter

12 komentarzy

  1. Bielecki.es 7 lipca 2017 Odpowiedz
  2. Agata 8 lipca 2017 Odpowiedz
  3. Agnesssja 9 lipca 2017 Odpowiedz
  4. Natalia 12 lipca 2017 Odpowiedz
  5. Marek 17 sierpnia 2017 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge