Kontakt i Współpraca

Kontakt i współpraca z Grzegorzem DeuteremProszę – staraj się cenić swój i mój czas! W jakiej sytuacji nie warto wysłać maila:

 – Pisząc pierwszego maila staraj się nie przekraczać 1000 znaków, opisując w skrócie to, co sprawiło, że masz potrzebę skontaktowania się ze mną – jeśli uznam, że będzie to ważne, sam zadam pytania rozszerzające. W przeciwnym przypadku na czytanie dłuższego tekstu mogę nie mieć czasu i nie odpiszę.

– Jeśli masz coś do dodania na dany temat poruszany w konkretnym moim wpisie, napisz to w komentarzach, nie ma sensu zapychać mi skrzynki mailowej.

– Jeśli masz dla mnie jakąś pseudo cudowną ofertę sprzedaży, pracy, wymiany barterowej, propozycję wrzucenia bannerka za stówkę – daruj sobie, i tak nie odpiszę.

Współpraca:

Blog ruszył w kwietniu 2015 roku i jest stale na etapie rozwoju i zdobywania czytelników, dlatego na chwilę obecną nie podaję konkretnych kwot dotyczących możliwości odpłatnej współpracy reklamowej (artykuły sponsorowane itp.), ani liczby unikalnych użytkowników, bo ta nie jest jeszcze reprezentatywna. Na ten etap przyjdzie jeszcze czas, a za stówkę nie pracuję, nie kręcą mnie #darylosu (no chyba że jakiś wypasiony telewizor, bo aktualnie własny mam jeszcze z poprzedniej epoki, ale i tak bardzo go cenię).

Jeśli uznasz, że mimo to nadaję się do jakiejś większej kampanii jako jeden z kilku nieogranych blogerów, to może uda się mnie namówić. Moje najpopularniejsze wpisy czyta po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy osób, oto wybrane 7 spośród nich (jak widać, nie są to plotkarskie hasła, lecz tematy ponadczasowe związane z pieniędzmi, stylem życia):

Forex – nie daj się wpuścić w ten kanał

Systemy lotto – nie bądź idiotą! Nie daj się naciągnąć

Kłomino – miasto widmo w Polsce

Jak inwestować w złoto i srebro

Minimalizm w życiu – różne spojrzenia na zagadnienie

Czy da się zarabiać na zakładach sportowych?

Jak zbudować pasywny komputer obliczeniowy?

Parametry strony mierzone narzędziami sieciowymi (stan na dzień 28.09.2016, opublikowane 180 wpisów):

TF=18 (Trust Flow) i CF=39 (Citation Flow) – Majestic.com;

UR=44 i DR=45, Ahrefs Rank=4,826,951 – ahrefs.com;

DA=35 (Domain Authority), PA=44 (Page Authority) – moz.com;

MozRank=6.01 – moonsy.com;

RealPageRank: 5.22, TrustRank: 2.05, Alexa Rank: 1,623,921 – seomastering.com.

Media społecznościowe: aktualną liczbę fanów na moim fanapage’u i w kręgach google+ można śledzić na prawym pasku. Wszystkie wpisy są promowane na facebooku, google+, w agregatorach blogów Zblogowani.pl oraz ddob.com, na kanale RSS (w tym na Bloglovin’).

Jeśli jesteś blogerem i uznasz, że tematyka przez Ciebie poruszana mieści się w kręgu tematów poruszanych na moim blogu, jestem w stanie przyjąć Twój gościnny wpis (o ile nie zbudowałeś blogu wyłącznie w celu obklejenia go bannerami i tekstami sponsorowanymi, lecz świeci on samą wartościową treścią) – to w ramach promowania mało znanych kolegów po fachu. Oferta ograniczona czasowo 🙂 Tylko proszę najpierw wysłać szkic tekstu (o czym będzie, no i link do Twojego blogu), żebym ocenił, czy to warte publikacji u mnie i wpisuje się w strategię działania.

Aktualnie kontaktuję się na falach gmaila:

Email: Grzegorz Deuter

Jestem członkiem:

Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychPolska Akademia ZdrowiaMocna Grupa Blogerów
Facebooktwittergoogle_plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge