Kim jest prywatnie Grzegorz Deuter?

Kim jest Grzegorz DeuterCzęsto bywa tak, że blogerzy (zwłaszcza ci lifestyle’owi) tworzą jakiś swój wizerunek na potrzeby blogowania, nie zawsze zgodny z samym sobą, ale spora część pisze od serca lub jak niektórzy mówią: co im w duszy gra. Są też i tacy, którzy nic o sobie nie piszą, przekazują wyłącznie wartościowe i merytoryczne treści.

A jak to jest ze mną? Czy z lektury mojego bloga można dowiedzieć się, kim jest Grzegorz Deuter prywatnie i jaką ma misję, prowadząc ten blog? Czasem trzeba czytać między wierszami, bo choć jestem reprezentantem tych, co starają się przygotowywać wpisy z kategorii ponadczasowych, to wplatam tu i ówdzie swoje poglądy, pisząc – co u mnie się wydarzyło. Ten wpis postanowiłem przygotować dla tych, których zainteresowało to, co robię i sama zajawka O mnie im nie wystarcza, a wszystko to przy okazji wzięcia udziału w konkurencji Męski Blog Roku Men’s Health 2016serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu na mój blog, wystarczy kliknąć na poniższy baner, aby przejść na stronę głosowania. Głosowanie jest darmowe, po przejściu na stronę plebiscytu klikasz w przycisk Oddaj głos, pojawi się okienko, w którym klikasz Odsłonić, pojawia się kolejne okienko (reklama trwająca kilka sekund) i na dole pojawi się tekst (zabezpieczenie przed robotami sieciowymi), który należy przepisać pod spodem w polu tekstowym – wówczas głos jest ważny 🙂

Blog nominowany w konkursie Męski Blog Roku Men's Health 2016A teraz próba odpowiedzi na tytułowe pytanie. Zacznijmy od moich zainteresowań – lubię swój dom i przebywanie w nim (nie tylko odpoczynek, ale i pracę informatyczną przy doskonałym, bezgłośnym komputerze samodzielnie zaprojektowanym). Swą wiedzę informatyczną wykorzystuję ostatnio w rozpoczętym cyklu o wybranych aspektach pozycjonowania.

Lubię też telewizję i dużo o niej pisałem, pojawił się nawet artykuł podsumowujący wszystkie tego typu wpisy, choć pojawiły się potem kolejne, jak choćby o historii Pogromców Mitów i o tym, jak spodobała mi się jedna z bohaterek prowadzących ten program. Dwukrotnie też nie bez powodu pisałem o MMA (krwawy sport oglądam z dużą przyjemnością – to gdyby ktoś pytał, jaki sport najbardziej lubię oglądać). Nie tylko telewizję jako taką lubię, ale i filmy, najbardziej komedie, stąd od czasu do czasu pojawiają się tu teksty o polskich aktorach czy mniej znanych komediach.

A czy to znaczy, że wyłącznie siedzę w domu? Nie, te recenzje z premier kinowych (tu najnowsza) same się nie zrobią, wychodzę więc do kina, jak i do teatru, który również jest moją pasją (ostatni sezon 2015/16 to aż 18 obejrzanych przedstawień). Spędzam czas i w innych miejscach, w ubiegłym roku relacjonowałem Wam wystąpienie Michała Szafrańskiego, (jestem nieco młodszy od niego, ale i tak pamiętam i cenię sobie dawne czasy dobrego kabaretu), przedstawiłem też relację z wyprawy do miasta widma w Polsce.

A jak spędzam wakacje? Różnie, w ubiegłym roku zaprezentowałem zalety lata w mieście, w tym roku czeka mnie podróż po różnych zakątkach Włoch (jeszcze relacja się tu pojawi).

Trochę dzisiejszy wpis przypomina autowywiad 😉 Na pytanie, czy lubię zwierzęta – odpowiem TAK, choć na stałe nie mam ich w domu, to miałem okazję jednak przez 2 tygodnie gościć u siebie kota. Co lubię jeść? Na pewno owoce (w tym testować te bardziej egzotyczne) oraz słodycze, stąd pierwszy wywiad, jaki przeprowadziłem, był właśnie z właścicielem bloga o czekoladowych smakołykach.

A coś więcej, może jakieś marzenia, przygody z mojego życia? Tu trochę mało napisałem do tej pory, ale coś tam się pojawiło, jak choćby relacja z awarii energii elektrycznej całego miasta w srogą zimę, czy nieco marzeń z młodości. A inne osobiste aspekty mają związek choćby z przeczytanymi książkami (a czytam ich sporo, w odróżnieniu od ogółu Polaków) – tu opisałem jakiś czas temu o pięciu osobach, które znacząco wpłynęły na moje życie i tak się składa, że każda z nich napisała choć jedną książkę. Nie dziwcie się zatem, że tak dużo u mnie opisów książek 🙂

Jakie mam inne zainteresowania, które stale rozwijam? Jest tego sporo, a zatem i wiele do zaprezentowania w formie wpisów na wpół poradnikowych. I tak np. preferuję w swoim życiu prostotę i minimalizm, umiem działać oszczędnie – więc i taki cykl zaprezentowałem na blogu, interesuję się też inwestowaniem, sukcesem osobistym i tu też postanowiłem nieco swych przemyśleń zaprezentować czytelnikom. Kolejny ważny temat praktycznie realizowany w moim życiu, to dbanie o zdrowie, taki cykl publikacji niedawno też więc rozpocząłem.

Sporo tych poradnikowych wpisów, ale nie jest u mnie na blogu tak mądralińsko i na zimno wszystko podane, zdarza się, że prócz tekstów poradnikowych czy takich z recenzjami filmów/książek itp. pojawiają się również wpisy emocjonalne, jak choćby ten o tym, czy warto pomagać innym, czy ten o rozróżnieniu artystycznych środków wyrazu na deskach teatru od głupoty, jaką próbują karmić nas zakłamani politycy.

Facebooktwitter

8 komentarzy

  1. Remigiusz 8 sierpnia 2016 Odpowiedz
  2. Mateusz 9 sierpnia 2016 Odpowiedz
  3. Krzysiek 12 sierpnia 2016 Odpowiedz
  4. Marcin Mniej 18 sierpnia 2016 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge